Uczucie mocniejszego uderzenia serca

witam od jakiegoś czasu kiedy jestem w spoczynku czuje takie mocniejsze uderzenie serca i jakby coś sie cofało lub zatykało w sercu niemam innych objawów cisnienie 125/70 puls 56/60 stwierdzone dodatkowe skurcze nadkomorowe pojedyncze bez zadnych objawów poprostu jestem na nie podatny ale od kiedy biore magnez prawie zniknęły echo serca jak sam powiedział lekarz jest dobre mam slad niedomykalność zastawki płucnej bez fazy zwrotnej czy to może być związane z tym bardzo prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Mocniejsze uderzenia, które Pan odczuwa to najprawdopodobniej skurcze nadkomorowe wykazane w ekg, proszę dalej przyjmować magnez skoro łagodzi Pana dolegliwości, w razie zaostrzenia objawów proszę skontaktować się z kardiologiem.
Pozdrawiam