Uczucie mruczenia w głowie i uchu

Witam Mam takie pytanie. Od dość dawna (występuje to sporadycznie) słyszę w prawym uchu tak jakby "mruczenie". Napisałem w uchu, jednak czuję, że ten dźwięk wydobywa się jakby z wewnątrz mnie (uczucie jakby to było między mózgiem a uchem:) Oprócz mruczenia jest w tym samym momencie uczucie lekkiego otępienia i lekkich zawrotów głowy. Co to może być?

1.konsultacja laryngologiczna
2.w dalszej kolejności,jeżeli Laryngolog nic nie znajdzie, badanie przez Neurologa i ew badania obrazowe głowy

Proponuję wykonać USG Doppler tętnoc szyjnych, ewentualnie RTG kr szyjnego. Wskazane stosowanie leków naczyniowych. Można spróbować kupić sobie np. Ginkofar. Skuteczność raczej umiarkowana.