Uczucie nabrzmienia wargi sromowej przy hemoroidach

witam. mam hemoroidy, teraz doszlo do tego że mam uczucie nabrzmienia prawej wargi sromowej zyła w niej jest mocno pogrubiona , boli. czy to marze miec zwiazek z zakrzepicą? widoczna jest tak jakby taka biała kulka miedzy zyła łacząca odbyt z wargą sromową.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym czy reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.