Uczucie napięcia w głowie, problemy z koncentracją i brak możliwości kreatywnego myślenia

Witam Ostatnimi czasy, a właściwie zaledwie od dwóch maksymalnie trzech tygodni mam pewien problem. Przez cały czas czuję napięcie w głowie, w konsekwencji kłopoty z koncentracją oraz brak możliwości kreatywnego myślenia. Mógłbym nazwać to pewnego rodzaju apatią, przez którą stałem się również mniej rozmowny, a filmy czy książki nie potrafią dostarczyć mi tych samych emocji co wcześniej. Tak naprawdę już zapomniałem co to znaczy być odprężonym, wyluzowanym i roześmianym chłopakiem. Pozdrawiam

No panie drogi, na oko przez internet to wgląda jakbyś potrzebował trochę odpoczynku. Najlepiej kilka dni leniuchowania i luzu i kilka kolejnych bardzo aktywnych. Najlepsza recepta jaką jestem w stanie zaproponować.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza