Uczucie niepełnego wypróżnienia i zalegania w jelitach

Witam, czy uczucie niepełnego wyproznienia, zalegania w jelitach to jakiś objawy związany z ukł. nerwowym, czy faktycznie stolec zostaje w jelicie? Skąd to się bierze i jakie matody pozbycia się tego wrażenia?

Musi Pani iść do lekarza i zrobić kilka badań. Lekarz może też zapisać lek poprawiający motorykę.