Uczucie niepełnego wypróżnienia i zmiany kształtu stolca na węższy

Witam. od dłuższego czasu mam problemy z wypróżnieniem. uczucie niepełnego wypróżnienia i zmiany kształtu na węższy stolca. dziś zrobiłam domowy test na krew utajoną w kale i pojawiła się bardzo mocna krecka w kontrolce C, natomiast pod T kreska się nie zabarwiła moim zdaniem, ale mogę spokojnie wskazać w którym miejscu powinna się znajdować, gdyż można to zobaczyć. czy jest to wynik dodatni testu? w najbliższym czasie zamierzam zbadać to laboratoryjnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.