Uczucie niepokoju, duszności i podwyższony potas

Pol roku temu zaczelam mieć problemy ze zdrowiem:robilo mi sie nagle bardzo slabo, mialam OGROMNE uczucie niepokoju, panika ze zaraz cos sie stanie, lekko spowolniony obraz, uczucie dusznosci, bylam czerwona i blada jednoczesnie, po ustapieniu uczucia cala drżalam. Lekarz zalecil mi badania wyszedł tylko podwyższony potas i ekg serca takie jak przy podwyzsoznym potasie. Zazylam korzen arktyczny uspakajal mnie, dwa msce byl spokój. Tydzien temu zaczęło sie od nowa. Co mi jest ?

Dzień dobry!
Zalecałabym udać się do psychiatry na diagnostykę w kierunku zaburzeń lękowych.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Dzień dobry, jeżeli badania nie wykazały żadnych przyczyn zachęcam do konsultacji u lekarza psychiatry w kierunku nerwicy, oraz konsultacji u psychologa - psychoterapeuty, który zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

Witam Panią. Może być tak, że jakieś doświadczenie o charakterze nagłym i zagrażającym mogło doprowadzić do rozregulowania Pani systemu nerwowego. Wówczas mogą się pojawiać sygnały zarówno od strony fizjologicznej jak i psychologicznej. Zwróciła Pani zapewne uwagę na użyte przeze mnie słowo "może". Moim zdaniem najważniejsze obecnie będzie właściwe rozpoznanie źródeł Pani objawów. Proszę uważać na poszukiwanie środków uśmierzających bo mogą one chwilowo "stłumić" objawy i utrudnić diagnozę. Najważniejszy jest teraz stały i systematyczny kontakt ze specjalistami. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/