Uczucie nierealności, dezorientacja, obniżona koncentracja, zaburzenia równowagi

Od 2 lat występują u mnie objawy:uczucie nierealności,dezorientacja,obniżona koncentracja,zaburzenia równowagi ciała,zapadanie się pod ziemię.Wcześniej występowały w formie ataków co ok 2-3 tyg,od 6mc mam je codziennie.Są one bardzo uciążliwe.Obecnie leczę się także na depresję-od2mc biorę antydepresanty.Badanie MR głowy wykazało drobne ogniska hyperintensywne, chciałbym poznać Państwa opinię na ten temat, aktualnie oczekuję wizyty u neurologa także będę wdzięczny za każdą poradę/wskazówkę.
ponad rok temu

Objawy mogą być związane z zaburzeniami krążeniowymi, spadkami ciśnienia krwi, zaburzeniami elektrolitowymi czy hormonalnymi.
Można też rozważyć chwilowe zaburzenia świadomości o charakterze padaczkowym "wyłączenia", wskazane badanie EEG. Konsultacja neurologiczna!