Uczucie nierównej pracy serca

Witam mam 28lat i odczuwam od dwóch miesięcy dzień w dzień nierówną pracę serca, około pieciu częstoskurczów na dobę. Jak leżę i nie wykonuje żadnych większych ruchów to jest ok, ale ja tylko zaczne się poruszać, zdenerwuję się(a szybko sie denerwuję) wezmę ciepłą kompiel to czuje jak przechodzi mnie jakby prąd i wtedy pojawia sie przedwczesny skurcz. Trwa sekundę i znika, chwilę serce pracuje normalnie i potem pojawia się drugi. EKG, TSH, badania krwi, FT3FT4, echo serca, holter wszystko dobrze

Witam Panią,
Fakt występowania dolegliwości, mimo prawidłowych wyników badań medycznych i to, że szybko się Pani denerwuje, może sugerować, że Pani objawy wynikają z problemów natury emocjonalnej. Zachęcam do konsultacji u psychologa/ psychoterapeuty, która umożliwi diagnozę na ile czynniki psychiczne mają wpływ na występowanie tych objawów.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska