Uczucie nieszczęścia i myśli samobójcze

Witam mam 24 lata czuje się cały czas źle jestem bardzo nieszczęśliwy, nie mam pracy od ponad 6 miesięcy jestem strasznie leniwy, po raz trzeci mam myśli samobójcze biorę efevelon,ale mi nie pomaga, leczę się od roku bez efektów, miałem psychoterapię, psychologa,psychiatrę nie pomogli mi, jestem nieszczęśliwy bez kobiety i bardzo rzadko się spotykam z ludźmi,chce się zabić bo moje życie nie ma sensu, nie poradzę sobie bez rodziców, brak mi optymizmu,byłem raz na oddziale dziennym nie pomogli mi.

Dzień dobry,

Za pewne w wypisie szpitalnym ma Pan napisane zalecenia do dalszego postępowania / leczenia. I najlepiej porozmawiać o swoich wątpliwościach z osobami, które Pana leczą.

Witam,
wydaje mi się, że jestem w stanie zrozumieć Pana nieszczęście i brak optymizmu, jednak mimo to, warto starać się dalej szukać pomocy, często nie od razu udaje się ją znaleźć, bywa też i tak, ze skutki psychoterapii odczuwane są dopiero po jakimś czasie, bądź mimo odbycia jakiejś, krótkoterminowej terapii warto podejmować kolejne w celu bardziej całkowitego rozwiązania problemów. Być może w Pana przypadku potrzeba nieco więcej. Zachęcałabym do podejmowania kolejnych prób terapii, w razie potrzeby może się Pan ze mną kontaktować bezpośrednio, może będę mogła jakoś pomóc. Pozdrawiam.

Witam. Jak nikt nie pomógł to tym bardziej odpowiedź na internecie nie pomoże. Ja bym zachęcała jeszcze raz spróbować psychoterapii. Przekonuję do psychoanalizy bądź psychoterapii psychoanalitycznej.