Uczucie niewyspania i osłabienie organizmu

Witam, mój problem polega na tym, że dużo bardzo śpię - po 10 godz. i jestem niewyspany, często nie mam na nic ochoty. Gdy wykonuję jakiś wysiłek, nieraz mi się robi słabo, pocę się i muszę zaraz coś zjeść, aby się lepiej poczuć i usiąść. Też mam często lęki w podświadomości, że może mi się coś stać.

Witam!
Opisane objawy są dość niespecyficzne i wymagają wizyty u lekarza rodzinnego. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu, badanie fizykalne oraz zestaw badań dodatkowych: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, glukoza na czczo, TSH, lipidogram, transaminazy, bilirubina, mocznik, kreatynina, OB, EKG. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości może być konieczne ewentualne rozszerzenie diagnostyki. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!