Uczucie nudności i ból brzucha a zakażenie Helicobacter pylorii

prawie ciągle mam uczucie że za moment wymiotuję- czasami aż robi mi się słabo (oczywiście wymiotów nie mam) jak coś zjem to na moment jest mi lepiej, wcześniej często mi się odbijało, co czasami było dla mnie krępujące, teraz czasami chcę żeby mi się odbiło bo na chwilę robi mi się lepiej. Czy jestem na czczo , czy po jedzeniu czuję się pełna jak bym balon połknęła. Dodam że bakterię helicobacter pylorii miałam leczoną trzy lata temu (gastroskopii nie miałam robionej) proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ, być może także specjalisty gastroenterologa.