Uczucie oderwania od rzeczywistości u 22-letniego mężczyzny

Witam! Ostatnio dużo myślałem miałem ciężkie chwile i czuję się jakby poza światem, w sensie, że niby jestem tu pisze itp ale czuje sie jakbym nie doświadcza tego w pełni, jakby moje oczy były rozluźnienie tak jakbym skupiał się na wyobraźni w 80% a nie na rzeczywistości. nie zależy mi na np kinie, dziewczynie itp tak bardzo jak kiedyś. Czuje się taki nieobecny i moje myśli nie wywołujA juz takich uczuć ;/ szukałem relaksu PONAD WSZYSTKO i nie czuje stresu ani motywacji;/Neuroprzekazniki?

Witaj,
Jeżeli taka dysocjacja jest powodem cierpienia,proszę zasięgnąć pomocy specjalisty.W sytuacji,gdy pomaga,bo coś w tej realnej rzeczywistości zgrzyta-nic nienormalnego się nie dzieje.tak działają machanizmy obronne i jedyne,co może być ubocznym skutkiem,to niemoznośc skupienia się na pracy,bezpieczeństwie itp/np.kierując samochodem/.
Dla informacji :jeżeli ma Pan poważne problemy z podtrzymaniem uwagi,proszż zgłosić się na wizytę do psychologa/psychiatry.
Pozdrawiam