Uczucie odrealnienia bez bólu i zawrotów głowy a stres

Witam. Pół roku temu miałem wypadek skutkiem którego było pourazowe krwawienie podpajęczynówkowe. Wyszedłem ze szpitala. Po miesiącu czułem się jak z przed wypadku. W tamtym tyg. bylem na kawalerskim. Wypiłem parę drinków na drugi dzień uderzyłem się w głowę. Po tym już tydzień czuję się dziwnie oszołomiony. Uczucie odrealnienia bez bólu i zawrotów głowy. Czy w mojej głowie mogły znów nastąpić zmiany? Jakie? Czy to minie? Biorę ślub za trzy dni. Może ta dolegliwość związana jest ze stresem?

Najlepiej skonsultować się z lekarzem. Najpierw należy wykluczyć zaburzenia o podłożu organicznym. Jeśli diagnostyka nie wskaże na konkretne zaburzenia somatyczne, przyczyna może być emocjonalna (nerwicowa). Wówczas należy się zgłosić do psychologa.

Takie pytania proszę kierowac do wróżki a nie przez internet do lekarzy, podając strzępki potrzebnych danych.
Rozpoznanie, każde !!! stawia się na podstawie wywiadu, tj okoliczności, szczegółow dotyczących zdarzenia, szczegółówej znajomości objawów oraz wyniku badania pacjenta.
jaki uraz? w jakiej okolicy? utrata przytomności? co to znaczy "dziwnie oszołomiony", jak często?itd itd itd..... pytań jest wiele