Uczucie odrealnienia po haszyszu

Witam. Mam pewien problem. Trzy dni temu sprobowalem haszyszu. Wczęśniej pijąc whisky i dwa piwa. Po spróbowaniu można powiedzieć że odleciałem na 2h. Ciągłe myśli i obawy ze to nie przejdzie juz. Nastepnie zasnalem. Rano bylo znacznie lepiej. Fizycznie było w porzadku. Zachowywałem i zachowuje się w zasadzie jak zazwyczaj. Mija drugi dzień. Problem polega na tym iż mam często wrażenie że wszystko co się dzieje nie jest prawdziwe. Jakbym jeszcze sie nie ocknął do końca.

Lęk i obawy mogą nasilać przeświadczenie, ze coś jest nie tak. Warto wrócić do normalnego trybu żucia z pewna uważnością na ewentualne pojawiające się objawy. W razie czego skorzystać z pomocy lekarza.
Zdarza się tak, ze okazjonalne nawet zażycie narkotyków, może uaktywnić procesy chorobowe (no z kręgu schizofrenii), nie jest to jednak częste.

Ryzyko używania środków psychoaktywnych nie jest związane tylko z toksycznym działaniem na móżg lub inne układy.
Narkotyki mogą uaktywnić drzemiące skłonności do zaburzeń psychicznycj.
Te skłonności mogłyby tak drzemać wiele lat, psychotoksyny budzą je...
Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że zażywane preparaty są zwykle nielegalne, z nieznanego źródła, rzekomo zaufanego...
Tak naprawdę nie znany czystości preparatu, jakie domieszki mogą występować...
Analiza takich substancji na chromatografie gazowym przynosi nieraz zaskakujące rezultaty.
Wskazana wizyta u specjalisty psychiatry.
I proszę wyciągnąć konstruktywne wnioski z tych "żółtych światełek ostrzegawczych".
Pozdrawiam. JW

Witam
Problem jest taki że w haszyszu jest bardzo dużo chemicznych dodatków, to nie jest haszysz palony oryginalnie w kraju typu Afganistan, to jest haszysz w którym jest więcej bardzo szkodliwej chemii niż natury. Właśnie ta chemia dodana przez osoby sprzedające dany narkotyk powoduje takie odloty o których Pan pisze. Niektóre osoby muszą skorzystać z leczenia psychiatrycznego po takiej próbie bo bardzo długo mają wrażenie odrealnienia. Jeżeli będzie Pan w takim stanie dłużej polecam udać się do w/w lekarza
pozdrawiam
Anna Suligowska