Uczucie odrealnienia po przyjęciu leku Setaloft na depresję

Psychiatra stwierdził depresję,przepisał Setaloft dawka 25mg rano+50mg wiecz.Czy zaczęcie leczenia 75mg (1-wszy raz w życiu biorę psych)tak silnym lekiem to nie za dużo?Posiłkuję się inf.z ulotki i wiedzą osób przyjmujących lek-zaczyna się od znacznie mniejszych dawek.Jestem przestraszona.Dziś 1-wszy dzień.Połknęłam rano 1-wszą połówkę i nie byłam w stanie przez 30 min się ogarnąć.Nie mogłam prowadzić auta.Nigdy w życiu tak nie miałam-odrealnienie.Czuję,że dr podjął błędną decyzję.Taka dawka??

na temat dawki i swoich watpliwosci oraz samopoczucia po zazyciu leku, powinna Pani rozmawiac z lekarzem. same leki nie wylecza depresji, ale ja przytlumia na jakis czas.jest to dobry moment, aby zajac sie psychoterapia.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem prowadzącym Panią i poruszyć watek Pani reakcji na zaaplikowany przez Panią lek.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl