Uczucie odrealnienia u 24-letniej kobiety

Witam, jestem 24 - letnią kobietą. Od dziecka mam momenty, kiedy zdaje mi się, że nie pasuje do otaczającego mnie świata. Nie chodzi tu o to, że czuję się lepsza, czy wyjątkowa. To uczucie jakby ktoś na chwilę wyrwał mnie z mojego prawdziwego środowiska i wsadził w inne, kompletnie mi obce. Zdaje mi się wtedy, że nie znam otaczających mnie ludzi. Siebie nie znam. Jestem w bańce, śnie na jawie. Czuje się bardzo źle. Mam też koszmary, bóle brzucha. Może to nic takiego, a ja wymyślam :)

Witam
Myślę,że warto by było żeby skorzystała Pani z wizyty u psychologa. Pani problemy mogą mieć źródło w długotrwałym stresie - psycholog po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu będzie w stanie to zdiagnozować i ewentualnie zaproponuje pani odpowiednią pomoc
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Dobrze, że Pani napisała,

Jest tak jak Pani mówi, to może być zupełnie naturalne i przemijające. Natomiast gdyby uznała Pani, że jakość Pani życia cierpi na tym, to dobrze jest skorzystać z porady psychologicznej.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam Panią
Bardzo ważne jest, żeby Pani problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby Pani rozpoczęła leczenie, psychoterapię.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie