Uczucie omdlenia, zawrotów głowy, osłabienia siły mięśniowej i lęk

Od roku miewam dziwne odczucia, jakbym zaraz miała omdleć. robi mi się biało przed oczami, spada siłą mięśniowa, kończyny robią się bezwładne, ogarnia mnie straszny lęk, miewam zawroty głowy, a ostatnio w pozycji pionowej mam dziwne uderzenia jakbym zaraz miała zemdleć. objawy te trwają do 2 m-c poźniej nie są już takie nasilone. miałam MRI głowy, EEG, badanie tętnić szyjnych met. dopplera, morfologie ogólną, badany potas, sód, keratynine, CRP-wszystko w normach. gdzie szukac pomocy? co mi jest

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza