Uczucie oparzenia i kłucia na skórze

dzień co to oznacza jak skóra ma normalny kolor kłuje albo ma sie wrażenie parzenia ? na coś uczulony jestem czy co? często w domu siedzie i też mnie skóra kłuje co to oznacza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Bez wizyty u dermatologa ciężko z opisu wydedukować co danej skórze może być. Należy obejrzeć skórę na konsultacji, być może tzreba będzie zlecić jakieś badania.