Uczucie opuchnięcia szyi i karku

[Anetka_cd] 2 dni temu znowu uczucie spuchnięcia - tym razem na karku, pod potylicą, zrobiło mi się lekko słabo i miałam wrażenie, że nie mam czucia w okolicach potylicy. W głowie uczucie jakby zatkanych uszu, ciśnienia, ołowiu. Nie boli przy tym. Temperatury brak - głównie ok 35 stopni. Wczoraj poszłam na ostry dyżur. Opowiedziałam o dolegliwościach. Pani stwierdziła tło nerwowe, tudzież problem z kręgosłupem. Przepisała Ibuprom, Milgamma i Sirdalud. Nic nie pomaga :( Co dalej? Co mi może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ja także nie jestem w stanie przez internet postawić diagnozy, jednak zasugerowałbym problemy krążeniowe. Czy nie odczuwa Pani osłabienia, zawrotów głowy. Możliwe iż upośledzony jest odpływ krwi żylnej w tym obszarze.