Uczucie opuchniętego węzła chłonnego i szary nalot na języku

Prosze o rade bo od szukania informacji w internecie juz sie zaczelam strasznie bac! Od piatku mialam dziwne uczucie prawego wezla chlonnego jakby byl spuchniety, nie bolal wogole. Do tego dziwne uczucie w okolicach ucha i migdala, jakby dretwienie. Nie boli mnie nic, nie mam goraczki. Od zawsze mialam szary nalot na jezyku, a od trzech tyg staram sie przejsc na wegetarianizm i nie jem miesa. Moze to w czyms pomoze. Ostatnio rowniez brak apetytu. Czuje sciskanie w gardle. Co to moze byc..

Witam,

Uczucie powiekszonego wezla chlonnego mozna zawsze zweryfikowac badaniami obrazowymi - proponuje wykonac USG tej okolicy.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga