Uczucie osłabienia i bóle głowy

dzień dobry .mam niezręczne pytanie ,ale bardzo mnie to martwi od kilku dni czuję się słabo i często się wypróżniam po każdym wiekszym posiłku nigdy tak nie mialam zawsze raz dziennie i nie tak odrazu po posiłku do tego boli mnie głowa od 2 dni czuję się senna ,słaba z góry dziękuje za odpowiedź

Może zaburzenia tolerancji glukozy
Wskazana krzywa cukrowa i insulinowa : na czczo i po 75g glukozy , po 1 i 2 godzinach!
Dieta mało , zdrowo 4-5x dziennie !Bez cukrów i słodyczy, niski IG.
Pozdrawiam