Uczucie osłabienia i gorączka

Witam,od 22.12 czuje się osłabiona.Przez 4 pierwsze dni miałam gorączkę -38.5,teraz 37.Boli mnie całe ciało,w szczególności kręgosłup, plecy,barki.Nie mam kaszlu czy bolącego gardła,jedynie może trochę zatkany nos.Nie mam apetytu,najlepiej nic bym nie jadła.Chce mi się w kolko spać.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infekcje wirusowa/ grupę? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam