Uczucie osłabienia i utrata wagi oraz wyniki badań krwi

Witam, mam 24 lata, jestem kobieta. Od dłuższego czasu jestem oslabiona i dość sporo schudlam bez stosowania diet i wysiłku (11 kg w pół roku). w lutym zrobiłam morfologie: NEU%-35,7 LYM%-47,4 NEU # 1,56 Ret M%-ret. o sr. zaw. RNA 2,8 Erytrocyty 4,56μl Leuk. 4,37 tys/μl HGB 12,4 g/dl Hematokryt 37,4. W czerwcu powtórzyłam: NEU%-3o,1 LYM%-56,6 NEU # 1,56 Ret M%-ret. o sr. zaw. RNA 3,1 Erytrocyty 4,4μl Leuk. 5,23 tys/μl HGB 12 g/dl Hematokryt 36 Retikulocyty % 0,40. Oprócz tego THS-1,98.

11 kg to znacząca utrata wagi - jeśli bez zmiany diety i natężenia wysiłku fizycznego, to wymaga dokładnego zbadania. Morfologia nie wyjaśnia przyczyny, powinna Pani czym prędzej zgłosić się do lekarza celem poszerzenia diagnostyki.