Uczucie osłabienia pracy mózgu i wrażliwość na emocje

po raz drugi przezylam ostra psychoze. Moj mozg i caly organizm jest wyniszczony. Mam bardzo slaby mozg na odbieranie emocji. kiedy sie koncentruje slabne i czuje ze to idzie od mozgu. Wiem , ze jest on po prostu wyniszczony. Jak najlepiej regenerowac mozg aby stawal sie mocniejszy na emocje i na odbieranie swiata. Nawet nie moge wyjsc do sklepu bo slabne z emocji. Moj organizm tez jest wyniszczony krotki spacer to wielki wysilek dla mnie. zylam pod wplywem adrenaliny przez rok czasu milam psych

Witam serdecznie, nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem Pani wypowiedź. Przeżyła Pani po raz drugi psychozę?

Jeśli jest to zdiagnozowana psychoza to należy udać się jak najszybciej do psychiatry w celu podjęcia leczenia. Proszę pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze i nie zastąpione.

Jak już zacznie Pani radzić sobie z tą przypadłością, można skorzystać również z pomocy terapeuty lub trenera osobistego aby zniwelować skutki.

To co Pani opisuje wiąże się z ogromnym cierpieniem i trudnością codziennego życia.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Dzień dobry,

Proszę kontynuować leczenie farmakologiczne i stosować się do zaleceń lekarza psychiatry, i z czasem będzie Pani czuła się silniejsza. Również może Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym o możliwości uczestnictwa w różnych zajęciach terapeutycznych.
Jeżeli mieszka Pani w okolicy Krakowa, proszę zapoznać się z taką ofertą leczenia http://www.stowarzyszenie-rozwoju.eu/