Uczucie osłabienia, skok ciśnienia i ucisk w głowie

witam mam 22lata moje problemy zaczely sie 3miesiace temu . Bylam pracy na nocnej zmianie i nagle zrobilo mi sie slabo nogi mialam szcztywne nie umialam chodzic cisnienie skoczylo 170/100z pogotowia powiedzieli ze to stres ,przemeczenie .Nastepnego dnia pojechalam do lekarza .lekarz swtierdzil ze to nerwica . Od niedawna mam dziwny ucisk w glowie ,wrazenie ze sie cos robi , dretwienie glowy .przy tym nie moge chodzic .

Skierowanie przyda się natomiast do kontaktu z psychologiem w Poradni Psychologicznej lub Poradni Zdrowia Psychicznego. Nerwicę należy leczyć, łącząc stosowanie leków i psychoterapię.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/