Uczucie otępienia, ból i zawroty głowy u 20-latka

Witam, od tygodnia towarzyszy mi uczucie takiego otępienia. Boli mnie glowa, lekko mi sie kreci w glowie. Czuje sie jakbym byl pijany. Mialem robione badania krwi i moczu i wszystko wyszlo ok. boje sie o raka mozgu bo wiele sie naczytalem na internecie. Dodam ze mam 20lat, ponadto jestem nadwrażliwy jesli chodzi o swoje zdrowie. Co chwila wypatruje u siebie innej choroby. Czy to wszystko moze byc na tle nerwowym?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej może to wynikać z opisanego przez Pana przewrażliwienia odnośnie swojego stanu zdrowia. Jeżeli jednak objawy są Pana zdaniem niepokojące lub bardzo dolegliwe proszę skontaktować się z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski