Uczucie parcia na pęcherz po oddaniu moczu

Witam,od ok.5 mscy mam problem z częstotliwością oddawania moczu.Po wypróżnieniu utrzymuje się uczucie parcia na pęchęrz, które czasami ustępuję po kilkunastu min.lub potrafi się utrzymywać. Mam wrażenie że czasami objawy nasilają się po opuszczeniu miejsc z dostępem do toalety.Po wykonaniu badań lab(mocz+krew)nic nie wynikło, lekarz zapewnił mnie że jest to sprawa związana ze stresem. Objawy jednak utrzymują się mimo przyjmowania ziołowych leków uspokajających.Jak sobie radzić z tymi objawami?

Podobne objawy mogą wskazywać na nerwicę (szczególnie, jeśli związane są ze świadomością dostępności toalety), dlatego warto zgłosić się do psychologa.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu, wnioskuję, ze jak najbardziej, występujące u Pani symptomy, mogą mieć podłoże stresowe.
Proszę się zatrzymać, zwolnić i zadbać o siebie.

Pomocna byłaby zwykła rozmowa z psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie ze mną porozmawiać, zapraszam serdecznie do rozmowy,
na Skype lub telefonicznie.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605