Uczucie pęknięcia w udzie podczas kontuzji

Witam, tydzień temu przy strzale na bramkę poczułem jakby mi coś pękło w udzie, przez jakiś czas nie mogłem wstać, ale po 10 minutach trochę przestało boleć, ale trochę bolała gdy chodziłem mnie pachwina. Tydzień minął i już prawie nie boli przy chodzeniu, ale nie mogę grać w piłkę, i strzela mi często kość w pachwinie, co to może być? Proszę odpowiedzieć mi co to może być, naderwanie, nadciągnięcie, czy jakieś złamania, a nie wysyłać mnie do lekarza. Dziękuję

Witam.

Niestety mając tak niedokładne dane trudno powiedzieć co to mogło być. Jeśli nie zrobił się krwiak raczej nie było to naderwanie mięśnia. Mogło być to naderwanie więzadła w stawie, albo pęknięcie kości.

Zdecydowanie będę Pana wysyłać do lekarza po skierowanie na RTG i USG. Jeśli coś od tamtej pory strzela w pachwinie - warto się temu przyjrzeć.

Pozdrawiam.