Uczucie pełnej głowy po uderzeniu

napisala Pani: Nadciśnienie śródczaszkowe daje znacznie większe dolegliwości i ma związek z poważną infekcją lub urazem głowy, natomiast uczucie" pełnej głowy" może być przy przemęczeniu, zdenerwowaniu, niedospaniu. Pozdrawiam a czy to uczucie "pełnej głowy: moze miec zwiazek z uderzeniem z przed miesiąca?? jednak po tym zajsciu mialem robione dwa razy RTG i Tomografie głowy i za kazdym razem nic nie wyszło.. prosze o odpowiedź. i czym to mozna leczyc..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po urazie możliwe jest wytworzenie sie krwiaka nawet po 30 dniach od urazu ( w najgorszym razie, oczywiście) . Wskazana jest kontrolna tomografia.