Uczucie pełności w żołądku a podejrzenie choroby wieńcowej

. Od pewnego czasu mam uczucie pełnosci w zoładku, zadyszki nawet jak ide spokojnie, a w nocy sie zrywam i nie pamietam co mi sie śni. Po przebudzeniu takim, serce mi wariuje , mało co nie wyskoczy ze mnie, a ja nic nie pamietam. Jesli ide gdzies powoli i zwroce na to uwage to mecze sie i mam dusznosci, natomiast jesli zapomne i nawet cwicze to nic mi sie nie dzieje. Zaczynam sie zastanawiac czy to nie jakas choroba wieńcowa czy to moja przyjaciołka nerwica?

Witam! Opisane objawy mogą być spowodowane chorobą wieńcową lub przewodu pokarmowego. Dopiero po ich wykluczeniu powinniśmy brać pod uwagę, że mogą pojawić się na tle nerwicowym. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.