Uczucie piasku w oczach a bolesność gałek ocznych

Witam. Od ok miesiąca mam problemy z oczmi. Pracuje w pomieszczeniu klimatyzowanym...gdzie jest dużo białego światła. ...często w pracy jak i w domu bolą mnie oczy mam uczucie piasku w oczach rano jak wstaje to również mam obolałe galki i rano i złe reagują na światło. Wiem ze musze się wybrać do okulisty ale mam dopiero wizytę za miesiąc. Mam też się pod oczami od miesiąca ale wyniki robiłam morfologie mocz usg jamy f brzusznej wezly chlonne ok. Czy to zespół suchego oka?

Renata GrzechociĹska

Objawy sugerują zespół suchego oka. Prosze udać sie do okulisty.