Uczucie piasku w oczach u zawodowego kierowcy

Jestem kierowcą zawodowym i podczas pracy ostatnio zdarza mi się sytuacja,w której nagle czuję jak by ktoś mi nasypał piasku do oczu i nie mogę patrzeć, cały czas mrużąc oczy .Następuję to gwałtownie przy dobrym samopoczuciu a ustępuje po kilkunastu minutach. Czy to jest objaw jakieś choroby?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć co dokładnie jest przyczyną Pana dolegliwości. Sugeruję wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.