Uczucie pieczenia, gorąca nad lewą piersią

Witam Od czterech dni mam uczucie pieczenia gorąca nad lewa piersią wczoraj miałam wykonane ekg które okazało się dobre nie wskazujące na serce ból odczuwam czasem w plecach gorące przechodzące w zimne dodam że liczę nerwice i mam skolioze odcinka piersiowego Cały czas boję się że to może być jednak serce

Witam,
Może więc być to rzeczywiście ból nerwicowy,który umiejscowił się tam,gdzie jest Pani lęk.Gdyby powierzyła Pani problem psychoterapeucie,zapewne udałoby się zidentyfikować i jego podłoże i zasadność,a to dlatego,że mając 28 lat,może być np.pourazowym objawem/ktoś bliski chorował na serce/,jak i też lękiem przed ...pojawiającym się uczuciem,które u innych wywołuje radość,u Pani strach.
Zachęcam do" pomocy swojemu sercu",bo ono jest mądre i szczere.
Pozdrawiam serdecznie.