Uczucie pieczenia górnej części dłoni i policzków

Około dwa tygodnie temu pojawiło się u mnie dziwne uczucie pieczenia górnej części dłoni (nie jest ono ciągłe - nasila się i ustępuje) oraz twarzy - wyłącznie policzki. Uczucie można porównać do poparzenia pokrzywą. Na skórze nie ma żadnych śladów czy zaczerwienienia (wygląda zupełnie normalnie). Pieczenie nasila się w czasie gwałtownego poruszania palcami gdy skóra się porusza. Ostatnio miałem robione badania moczu, krwi i wszystkie wskazania są w normie (OB, morfologia, elektrolity, TSH)

Witam. Tego typu objawy mogą być wynikiem schorzeń neurologicznych. Proszę zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.