Uczucie pieczenia i palenia głowy oraz wynik MR

Mam pieczenie, palenie głowy, górna czaszka od ok. 2 miesięcy. MR robiłam 6 mcy temu [drobne,rozsiane ogniska o podwyższonym sygnale w sekwencjach T2,obraz odpowiada ogniskom demielinizacji, najpewniej naczyniopochodnej ] reszta w normie.Mam wrażenie ,że ktoś rozpalił mi na głowie ognisko.Jakie badania mam jeszcze zrobić i co to może być.

Opisywane zmiany raczej nie są przyczyną bólów głowy, pieczenia i palenia.
Wymaga Pani natomiast diagnostyki przyczyny zmian naczyniopochodnych w mózgu.
Należałoby wykonać badanie usg -dopler tt domózgowych oraz sprawdzić czynniki ryzyka i występowanie chorób sercowo-naczyniowych i ewentualnie układowych.
Leczenie bólu głowy to niezależna sprawa i tym powinien zająć się neurolog.