Uczucie pieczenia podczas oddawania moczu i delikatne krwawienie

witam, od dni mam uczucie pieczenia podczas oddawania moczu oraz delikatne krwawienia w tym momencie. zastanawiam sie czy to sa objawy grzybicy. prosze o pomoc. dodam ze tydzien temu kochalam sie z chlopakiem. nie zabezpieczamy sie tabletkami hormonalnymi, poniewaz nasze spotkania odbywaja sie 2-3 razy w miesiacu, uzywamy prezerwatyw a do wytrysku nie dochodzi wewnatrz pochwy. ostatnim razem chcielismy sprobowac seksu analnego jednak zostalismy przy normalnym. pilnie prosze o odpowiedz

Witam,
najprawdopodobniej ma Pani objawy niegroźnej infekcji bakteryjnej dróg moczowo-płciowych, która rozwinęła się po stosunku. Objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni, proszę pić dużo płynów aby zwiększyć częstość oddawania moczu i przez kilka dni wstrzymać się od stosunków oraz dbać o higienę miejsc intymnych.
Pozdrawiam