Uczucie pieczenia w nosie i zielonkawa wydzielina

Dzien dobry mam pytanie co sie dzieje z moim nosem mam uczucie pieczenia w nosie w oby dwoch dziurkach nic mi nie zalega a jak chcialam odkrzaknac to wyskoczylo mi cos z gardla lekko zielonkawego koloru niby ropa ale bylo polaczone z krwia nie wiem co sie dzieje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który oceni Pani jamę ustną oraz przewody nosowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.