Uczucie pieczenia w podudziu

Witam, od miesiąca w lewym podudziu odczuwam mocne pieczenie.Myślałam, że jest to skurcz mięśnia, ale kiedy ból nie ustępował, ktoś powiedział, że może być to problem z żyłami. USG Dopplerowskie: drobne zylaki dorzeczy żył odpiszczelowych na podudziach. W kończynie dolnej lewej perforatory Cocketta nad kostką przyśrodkową i w 1/2 goleni z cechami refluksu. żyły bez cech zakrzepicy i zmian pozakrzepowych.wizyte u chirurga mam dopiero 25.08.czy zakrzepica może pojawić się w tak krótkim czasie?

Raczej nie ma powodu do obaw. To typowe zmiany jak w przypadku przewlekłej niewydolności żylnej i raczej nie ma powodu do obaw o zakrzepicę w takim przypadku zmian.