Uczucie pieczenie języka

Jaka może być przyczyna pieczenia języka? Niedobór witaminy B-12 , grzybica jamy ustnej, choroby przewodu pokarmowego i laryngologiczne - sprawdzone i nie wykryte. Stan raz się nasila , czasem słabnie , ale nigdy całkiem nie ustępuje . Trwa to od trzech lat. Mam 59 lat , żadnych wykrytych chorób, żadnych leków.

Witam! Przyczyną przewlekłego pieczenia języka mogą być również schorzenia neurologiczne. Jeśli opisane objawy są przyczyną dużego dyskomfortu radziłabym skonsultować się z odpowiednim specjalistą.