Uczucie piszczenia w mózgu u 36-letniej osoby

Od długiego czasu nieustannie piszczy mi w jednej półkuli mózgu. I ten pisk nasila się kiedy organizm jest rozgrzany (sport, ciepła woda, stres). Wykluczono mi przyczyny laryngologiczne (ucho) oraz neurologiczne (np. konflikt naczyniowy). Czy może to być problem "chemiczny" tzn. niedobór jakiegoś minerału, witaminy, neuroprzekaźnika czy złym stężeniem płynów mózgowych powodujący jakąś wadliwą pracę nerwów, płynów, naczyń w mózgu? Jeśli by tak było, to co można z tym zrobić? Jak to zbadać?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu nie jestem w stanie zaproponować innej przyczyny niż związaną z szumami naczyniopochodnymi lub chorobą laryngologiczną. W dalszym ciągu sugeruję diagnostykę laryngologiczną.