Uczucie położenia kamienia na sercu

Dzień dobry. Mam pewien problem: ostatnio czuję pojawiające się co pewien czas dziwne uczucie. Czuję się tak, jakby ktoś położył mi kamień na sercu, który na mnie ucisku. Czy może to wynikać ze stresu i nerwów? Jak można temu zaradzić? Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być wynikiem swojego rodzaju napadów leku czy nerwicy. Proszę o konsultację z lekarzem rodzinnym i ewentualne dodatkowe wykonania EKG. Pozdrawiam.