Uczucie poparzenia w miejscu napletka

Witam,mój problem dotyczy napletka,otóż w jednym miejscu mam takie uczucie jakbym poparzył tam skórę,ale przecież to się nie zdarzyło,miejsce jest zaczerwienione,najpierw trochę swędziało, później zaczęło piec, zupełnie jak przy poparzeniu, jest to bardzo dokuczliwe nie wiem co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa. Być może jest to infekcja.