Uczucie porażenia prądem w nodze

Witam Od pewnego czsu (dwa miesiące) odczuwam nieraz w lewej stopie ból jak bym był porażony prądem 230 V, trwa to chwilę i mija. Nieraz po krótkiej przerwie występuje ponownie. nastepouje przerwa kilkudniowa i sytuacja się ponawia. Mam 63 lata, pracuję jako nauczyciel, nie choruję, uprawiam sport. Pozdrawiam
63 LAT ponad rok temu

Dzień dobry
Takie objawy świadczą o obecności neuralgii tzn dolegliwości wywołanych podrażnieniem nerwu. Takie dolegliwości czasami mijają, można też zastosować leki przeciwzapalne i rehabilitację - laser, jonoforezę z lekiem przeciwzapalnym.
Jeżeli dolegliwości będą się nasilać konieczna będzie wizyta u ortopedy specjalizującego się w chorobach stopy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego