Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie powiększonych źrenic i bycia pod wpływem alkoholu

Witam, od kilku miesięcy mam następujący problem: głównie wieczorami zaczynam się dziwnie czuć. Mianowicie chodzi o to, że czuje się jakbym miała powiększone źrenice, i czuje sie jakbym spożyła akohol< a nie spożywałam> do tego z mojego zachowania wyniki jakbym coś wypiła (%). Dodam drugi raz, że nie spożywam alkoholu. Jak narazie taka sytuacja zdarzyła sie 3 razy, ale bardzo mnie to martwi. Proszę o odpowiedz, jakieś wskazówki co mam z tym zrobić. Bardzo sie martwię.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Dzień dobry!

Konieczny jest osobisty kontakt, dłuższa rozmowa oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe ocenić, czy właściwym kierunkiem jest psycholog, psychiatra, neurolog, internista, czy lekarz innej specjalności - czy też sytuacja nie jest niepokojąca i nie wymaga konsultacji (bo wynika np. z przemęczenia, przeziębienia, stresu adekwatnego do bieżącej sytuacji itp.).

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy