Uczucie przegrzewania się przy komputerze

Witam.. mam dziwny problem.. kiedy siedzę przy komputerze więcej niż 30 min mój organizm tak jak by się przegrzewa .. jest mi strasznie gorąco .. dziwne uczucie palenia i strasznie się poce .. mimo że jest zimno w pomieszczeniu .. co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuj eywkonac podstawowe badnia z krwi oraz tsh. proszę koniecznie zglosic się do lekarza rodzinnego.