Uczucie przemęczenia i przygnębienia

Od dłuższego czasu czuję się przemeczona, przygnebiona. Ostatnio po wypiciu dużej ilosci alkoholu dostalam na drugi dzien ataku paniki, czuje strach w sobie, dzis jest 3 dzien od wypicia alkoholu a ja czuję drzenie ciala, w nocy sie nagle budze z lekiem ktory mnie ogarnia, w ciagu dnia tez czuje jakis niepokój. Raz mi gorąco raz zimno i mam dreszcze. Cisnienie ok, ale puls lekko podwyzszony poniewaz jestem bardzo niespokojna. Mam nadmierne owlosienie na które sie nie lecze. Co to moze byc?

Witam
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia
lękowe i/lub zaburzenia depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu objawów, które Pani opisuje najlepsze
efekty przynosi psychoterapia. Terapeuta pomoże
Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków i pozostałych dolegliwości.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Wygląda to albo na długotrwałe zaburzenie lękowe albo na silne zatrucie alkoholowe. Proponuję skonsultować sprawę z psychologiem. Pozdrawiam

Pani dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia lękowe, bądź lękowo-depresyjne, jednak dokładną diagnozę można postawić wyłącznie po szczegółowej konsultacji u psychologa, psychoterapeuty.
Alkohol w tym na pewno nie pomoże, odwraca Pani uwagę tylko na chwilę żeby nie zajmować się ważnymi dla Pani sprawami, dlatego zamiast zwijać się w ciasną spiralę, proszę poszukać dobrego specjalisty by razem z nim poszukać najlepszych rozwiązań dla Pani problemów.

Pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl