Uczucie przemęczonego żołądka

Witam. Około 2 tygodni temu pojawiło się coś dziwnego. Przez 4 dni uczucie jakbym była cały czas głodna. Uczucie zasłania żołądka. I czy zjadłam czy nie było tak samo. Później uczucie lekkiego bólu, jakby żołądek był zmęczony. Teraz ból jest mocniejszy lecz nie na tyle żebym nie mogla normalnie funkcjonować. Ale wydaje mi się ze moje serce bije szybciej i do tego mam dziwne wrażenie jakby odczucie bicia tego serca przeniosło się na mój brzuch. Pale papierosy i ostatnio byłam na diecie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego. Po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.