Uczucie przemieszczania się jelit

Witam, od czasu do czasu przy ocnym pochyleniu-zgięciu mam wrażenie jakby przemieszczały mi sie jelita Jest to bardzo bolesne, najgorsze jest że nie chca one wrócic na swoje miejsce od razu, tylko muszę z trudem wyginać się i prostowac na wszystkie strony żeby "jelita" wróciły na swoje miejsce. Nie wiem czy to jelita. Ale takie jest moje odczucie. Wczoraj np zgiełam sie w pół i po chwili czułam jakby mi sie cofały do tyłu, i potem przeszły w bok. to bolesne. prosze pomóżcie. co to może być?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bez badania lekarskiego niestety nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.