Uczucie przeskakiwania w kolanie

Witam od jakiegoś czasu przeskakuje mi w prawym kolanie jak chodze , tzn jak mam prawe kolano w tyle. Jest to notorycznie przeskakiwanie i trochę mnie to denerwuje . Dodam ze mam laternizacje rzepek . Czy są jakies cwiczenia na to ?

Aleksander Ropielewski

Ćwiczenia zmniejszające boczne przyparcie rzepki polegają a rozciąganiu głowy bocznej mięśnia czworobocznego oraz pasma biodrowo-piszczelowego a także ćwiczeniach polegających na mobilizacji rzepki (ćwiczenia na równoważniach). Odnośnie przeskakiwania, nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski